Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne Kraków na indywidualne zamówienie Klienta. Nasze kuchnie to nowoczesne projekty mebli wykonane z najlepszych materiałów. Wysokiej jakości elementy: płyty, blaty firmy Swiss Krono,, trwałe fronty meblowe i solidne okucia meblowe pozwalają nam na realizację nawet najbardziej fantazyjnych zamówień. Kolorystyka, stylistyka oraz sposób wykończenia mebli są zależne wyłącznie od gustu naszego Klienta.

Nasze meble kuchenne łączą w sobie ciekawe wzornictwo z łatwością konserwacji i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych . Dbamy też o to, by meble z naszego sklepu były wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, ułatwiające gotowanie i przechowywanie w kuchni. Wszystkie szafki i szuflady są bardzo pojemne i wyposażone w mocne okucia i prowadnice. Jeśli istnieje taka potrzeba montujemy w nich specjalne organizery na sztućce, garnki i inne akcesoria kuchenne. W ofercie mamy także systemy narożne, które pozwalają wykorzystać całą, trudno dostępną przestrzeń w rogu kuchni. 

Zawsze radzimy klientom, aby przed zamówieniem dokładnie zastanowili się nad przeznaczeniem każdej szafki i szuflady. Pozwala to na wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni w kuchni i ułatwia organizację. Możliwość dostosowania mebli kuchennych do indywidualnych potrzeb to największa przewaga kuchni pod wymiar nad gotowymi rozwiązaniami. Gotowe meble kuchenne to propozycja dla osób, które zadowalają standardowe rozwiązania, albo mają mocno ograniczony budżet. Oszczędzanie na kuchni nie jest jednak dobrym pomysłem. Jeśli będzie niewygodna, prędzej lub później i tak trzeba będzie wymienić meble na nowe. 

Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy pod adresem Kraków ul. Bociana 5, gdzie będziecie Państwo mogli osobiście przekonać się o wysokiej jakości materiałów stosowanych do produkcji naszych mebli kuchennych.